Poznaj naszą firmę

Biuro Rachunkowe ANNPIT działa na rynku od 1992 roku a jego założycielem jest mgr. inż. Grzegorz Tomaszewski posiadający uprawnienia doradcy podatkowego. Dzięki dobrej znajomości przepisów księgowo-podatkowych pracownicy biura na bieżąco optymalizują finanse obsługiwanych firm doradzając rozwiązania, które wpływają bezpośrednio na osiągane wyniki finansowe. Codziennie rozwiązują sprawy księgowe i podatkowe, reprezentują podatnika w postepowaniach przed Urzędem Skarbowym, na bieżąco aktualizują wiedzę i śledzą zmiany w przepisach podatkowych oraz rachunkowych.

 

Zawsze możesz skonsultować wszystkie swoje rozwiązania z księgowym dedykowanym Twojej firmie.

 

 

Biuro Rachunkowe ANNPIT pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie komputerowym, wciąż inwestuje w narzędzia informatyczne z dziedziny księgowości nadzorujące obieg dokumentów, odpowiadające za generowanie różnego rodzaju raportów i analiz dostarczających przedsiębiorcy niezbędnych informacji wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem.

 

 

Szereg usług dodatkowych: wsparcie prawne, IT, obsługa BHP i inne. To wszystko po to abyście Ty i Twoja firma cały czas się rozwijali.

 

 

Nasi klienci rosną dzięki nam. Na początku małe firmy na ryczałcie lub księdze przychodów i rozchodów zatrudniają pracowników i się rozwijają aż w końcu ich sukces powoduje konieczność założenia Ksiąg Handlowych i prowadzenia pełnej rachunkowości. Jesteśmy w stanie zapewnić taką obsługę ponieważ do kluczowych zadań Biura Rachunkowego ANNPIT należy prowadzenie w imieniu klientów pełnej dokumentacji księgowo-rachunkowej m.in. księgi przychodów i rozchodów czy księgi handlowej, ksiąg z wynagrodzeniami dla pracowników, a także prowadzenie rozliczeń podatkowych (PIT, CIT, VAT).

 

 

Mamy jedną z najwyższych polis OC. Dzięki temu Twoja firma jest zawsze bezpieczna!

 

Nasz zespół
Kontakt